Inteligentní elektroinstalace

Inteligentní elektroinstalace

inteligentní elektroinstalace​Na rozdíl od klasické elektroinstalace, Vám inteligentní elektroinstalace poskytne více komfortu a dokáže se snadno přizpůsobit Vaší momentální náladě. Například světelnými scénami, puštěním Vaší oblíbené hudby nebo zapálením krbu. Váš inteligentní dům či byt navodí atmosféru podle Vašich představ.

Pomocí nové inteligentní elektroinstalace se můžete i Vy vracet z dovolené do vyhřátého bytu. Když zapomenete zhasnout nebo vypnout jeden z Vašich spotřebičů, není problém to udělat dodatečně, mimo domov, pomocí mobilního telefonu či internetu.

Systém elektronické instalace ušetří až 30% energie domácnosti. Dokáže totiž regulovat vytápění, zapínání a vypínání elektrických přístrojů i během Vaší nepřítomnosti. Moderní elektronická instalace však dokáže dům i zabezpečit a chránit.

 

elektrorevize​Elektrorevize

Nabízíme komplexní služby v oblasti elektro-revizí všech elektrických zařízení. Veškeré elektro revize elektrických zařízení provádíme pomocí moderních a kvalitních měřících přístrojů, které jsou pravidelně ověřovány akreditovanou kalibrační laboratoří, a za dodržování platných technických norem.

Veškeré požadavky těchto norem jsou uplatňovány v rozsahu, který je nezbytný pro ověření specifických vlastností elektrického zařízení, které by mohly ovlivnit jeho správnou a bezpečnou funkci.

 

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.